خرید صندلی ماساژورخرید صندلی ماساژور :

مردم در زمان خرید کالا یا خدماتی که مورد نیازشان می باشد به چند دسته تقسیم می شوند : عده ای از آنها در هنگام خرید فقط به مقوله کمیت اهمیت می دهند یعنی به کیفیت اصلا توجهی ندارند و برای آنها فقط مسأله قیمت ارزان تر مهم می باشد. دسته دیگری از مردم بالعکس دسته قبلی فقط به مسأله کیفیت توجه دارند یعنی برای آنها قیمت کالا یا خدمات مورد نظرشان مهم نیست زیرا فقط به دنبال بهترین کیفیت موجود در راستای هدفشان هستند. عده دیگری از افراد هم هستند که در هنگام خرید هر دو مقوله کمیت و کیفیت را مد نظر دارند که به عبارتی میتوان گفت این افراد به مراتب از دو دسته قبلی خرید موفق تری خواهند داشت. خرید صندلی ماساژور نیز در بین خریداران این محصول از این قانون مستثنی نمی باشد. اما باید توجه داشت که در هنگام خرید صندلی ماساژور چه نکاتی را باید در نظر گرفت که هم مقوله کمیت را در بر داشته باشد و هم مسأله کیفیت که در ذیل به این نکات می پردازیم .
نکاتی که باید در هنگام خرید صندلی ماساژور در نظر گرفت عبارتند از :
1. کمپانی مادر سازنده صندلی ماساژ چه شرکتی است؟
2. این شرکت تولید کننده در کدام کشور است؟
3. شرکت تولید کننده چه استانداردهایی را رعایت کرده و چه گواهی نامه های بین المللی را دارد؟
4. مشخصات فنی صندلی ماساژ چیست؟
5. مشخصات نرم افزاری صندلی ماساژ چیست؟
6. قابلیت های ارائه شده توسط دستگاه در چه حدی است؟
7. خدمات پس از فروش شرکت فروشنده چگونه است؟
8. مدت گارانتی و نحوه ارائه خدمات چگونه است؟
9. با توجه به وزن و حجم این دستگاه ها خریدار کجا میتواند از خدمات شرکت فروشنده استفاده کند؟
10. آیا صندلی ماساژی که شما میخرید از جدیدترین مدل های کمپانی مادر است و یا مربوط به سالهای قبل میباشد.
در هنگام خرید صندلی ماساژور با اندکی تأمل و بررسی جواب سوال هایی که در بالا مطرح شد به راحتی می توان فهمید تفاوت قیمت از حدود دو میلیون تومان تا سیزده میلیون تومان میباشد.
در همین راستا شرکت دطامد با ارائه محصولات کمپانی اکیومد در ایران که به هر دو مقوله کمیت و کیفیت توجه دارد شما را در خرید صندلی ماساژور یاری می نماید.