کمپرس گرم
 

شرکت دطا در راستای هدف والای بهبود سلامت خانواده و جهت رسیدن به جامعه ی سالم با بهره گیری از کادری مجرب متشکل از نخبگان دانشگاهی و بررسی برترین برندهای دنیا اقدام به واردات دستگاهای مختلف در این زمینه کرده است.

این محصولات دارای دقت بسیار بالا بوده و دارای تاییدیه های بین المللی نظیرCE ،ISO ، TUV ،  BHSو ESH می باشند که پس از اخذ مجوزهای قانونی از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و درمان آماده ارائه به هموطنان عزیز می باشد.

کمپانی Accumed : سوئیس یکی از پیشگامان تولیدکننده صندلی در دنیا می باشد. از مزایای استفاده از ماساژ در مبل و صندلی ماساژ:

افزایش قابلیت ارتجاعی بافت های بدن و انعطاف پذیر مفاصل- ارتقا جریان خون- شادابی بیشتر پوست- ارتقا سیستم ایمنی بدن- جلوگیری از درد و گرفتگی عضلات- آرامش بخشیدن بیشتر در اعصاب- درمان های فیزیکی و شغلی- فن ماساژ و درمان دردهای ستون فقرات- روان درمانی- کاهش سردرد- کمردرد، استرس و نگرانی و کم کردن دردهای عضلانی

همچنین کمپانی Accumed سوئیس کاملترین و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع فشارسنج های دیجیتالی و عقربه ای- ترازوها و دماسنج دیجیتالی می باشد. شرکت دطا صحت و دقت تشخیص و کنترل سلامت برای تمامی بیماران و خانواده های عزیز آرزومند است.

شرکت دطا افتخار می کند که در  خدمت جانبازان و معلولان و افراد کهنسال عزیز کشورمان بوده و با ارائه خدمات و کالاهای خود سهمی به سزا در تحول زندگی ایشان را دارا می باشد. در همین راستا این شرکت ویلچرهای برقی، ویلچرهای ایستاده و اسکوترهای برقی را به جانبازان و معلولان گرامی و افراد کهنسال ارائه می نماید. در این مجموعه با ارائه شکل ظاهری، امکانات و مشخصات فنی هریک از محصولات سعی در فراهم نمودن انتخاب مناسب و بهینه را داریم. ویلچرهای برقی بخصوص برای افراد پاراپلژیک، قطع نخاعی که می توانند از دست خود برای کنترل حرکت استفاده کنند مناسب می باشد که در مقایسه با ویلچرهای ساده، مزیت کاهش فشار وارده به قسمت مفاصل کمربند شانه ای و جلوگیری از آسیب آن ها، تسهیل امر حرکت، عدم خستگی عضلانی، کنترل سرعت و شتاب و غیره را دارا می باشند. همچنین سیستم ترمز برقی می تواند از بسیاری از موارد خطر جلوگیری کند.

شرکت دطا افتخار می کند نقشی در سلامت مردم عزیز دارد. ورزش همواره باید در برنامه زندگی افراد باشد بخصوص دویدن موجب افزایش فعالیت سیستم قلبی عروقی، کاهش استرس، افزایش قدرت عضلانی می شود. با کمی ورزش در حدود 30 دقیقه هر روز می توان ریسک بیماری فلبی را کاهش داد. در این راستا ما کالاهایی نظیر تردمیل، دوچرخه ثابت را ارائه می دهیم. در ضمن با توجه به پیشرفت روزافزون علم ماساژ در علوم پزشکی جدید و نیاز به ابزار خاص این رشته علمی این شرکت اقدام به واردات تخت های ماساژ در مدل های پرتابل و ثابت نموده است. امید است که بتوانیم جلب رضایت و نیز آسایش و سهولت در کارها را برای هموطنان خود فراهم کنیم.