درباره ما

شرکت دطا در سال 1386 با هدف ارئه و سرویس دهی مناسب تجهیزات و لوازم سلامت خانواده به پزشکان محترم و داروخانه ها فعالیت خود را آغاز کرد.

با مرور زمان و افزاش سطح فعالیت های شرکت علاوه بر دامنه سلامت، واحد کلینیک های پوست و زیبایی هم به گروه کاری شرکت اضافه گردید.

نام ما دروازه طلایی ارتباط بوده و همیشه سعی داشتیم تا بتوانیم ارتباط مناسب ، مستمر و طولانی با تمامی مشتریان عزیزمان برقرار نماییم.

آدرس دطا همیشه در صادقیه بوده و الان حدود دو سال هست که در اتوبان ستاری روبروی مجتمع کوروش مستقر هستیم.

آدرس: تهران، بزرگراه ستاری شمال به جنوب،روبروی مجتمع کوروش، نبش کوچه پنجم،مجتمع گلها، طبقه 8، واحد 32

تلفن: 44092490-021     44051224-021

 

شرکت دطا تنها شرکت دارای مجوز توزیع کننده لوازم مصرفی کلینیک های پوست و پزشکی از سال 1386 تا سال 1399 از وزارت بهداشت و درمان با حضور در کلیه نمایشگاه های سراسر کشور، تهران،تبریز، مشهد، شیراز، اصفهان و … و کنگره های برگزار شده در انجمن های پوست ، ENT ، جراحان فک و صورت ، جراحان زیبایی، پزشکان عمومی، جراحان عمومی، متخصصان داخلی، دندانپزشکی، ایمپلنت، فیزیوتراپی، قلب، نفرولوژی، اورولوژی، ارتوپدی، متخصصین زنان، رادیولوژِ، بیهوشی، ورزشی و … حدود 800 کنگره بوده که در خدمتتان بوده ایم و در این مدت توانسته ایم با کسب تجربه عالی ناز شما عزیزان را بهتر بشناسیم و خدمات مطلوب بهتری را ارئه نماییم

شرکت دطا با سرمایه های انسانی سالم ، مجرب و دلسوز و همکاری و نمایندگی از شرکت های برتر تولید کننده داخلی و خارجی تیمی کامل ، جهت تامین کلیه اقلام مصرفی کلینیک ها ی پوست ، مو و زیبایی ، جراحان زیبایی ، فک و صورت ، عمومی، دندانپزشکی ، مطب های زیبایی، درمانگاه و داروخانه فراهم آورده است.

امید داریم در سایه الطاف خداوند متعال و با تشکر از تمامی پزشکان عزیزی که در طول این سالها به ما اعتماد کردند و توانستیم در خدمتتان باشیم و بتوانیم در آینده نیز با ارائه محصولات بهتر و خدمات مناسب تر در کنار شما عزیزان باقی بمانیم 

          دوستدار همیشگی شما

               الهام سرداری